nejlepší houbová kuchařka

Jak připravit čaj z chagy – Recept na léčivý čagový čaj

115

Houba chaga Šumavská houbička, známá pro své mocné léčivé vlastnosti, se stává stále populárnější jako přírodní doplněk stravy. Extrakty z čagy v kapslích, jsou oceňovány pro vysoký obsah antioxidantů, schopnost posilovat imunitní systém a protizánětlivé účinky. Příprava čaje z extraktu chagy v kapslích je jednoduchým způsobem, jak využít tyto zdravotní přínosy. V tomto receptu vám ukážu, jak si snadno připravit lahodný a zdraví prospěšný čaj z chagy.

Recept na čaj z chagy v kapslích

Příprava čaje z extraktu chagy v kapslích je rychlá a jednoduchá. Tento čaj nejenže skvěle chutná, ale také poskytuje široké spektrum zdravotních přínosů, od podpory imunitního systému po ochranu proti oxidačnímu stresu. Užívejte si svůj šálek chaga čaje a těšte se jako já z jeho pozitivních účinků na vaše zdraví.

Extrakt chagy Šumavská houbička vznikl z ručně sbírané chaga houby v nedotknuté přírodě Laponska ve finsku. Surová chaga byla zpracována extrakcí ve vodě, alkoholu, ultrazvukem a sušená mrazem. Poté prošla kontrolními testy nezávislé finské laboratoře, kde byly prokázány silné účinky kapslí Šumavská houbička a jejich bezpečnost.

Léčivý a chutný čaj z chagy

Naučím vás recept, jak si připravit čaj z chagy. Čaj je lahodný a léčivý.
Porce 2

Ingredience

  • 1 kapsli se silným extraktem z chagy Šumavská houbička Lze koupit na www.sumavskahoubicka.cz
  • 500 ml vody
  • na dochucení dle chuti med, citron, špetka skořice nebo zázvor

Instrukce

  • Nalijte vodu do malého hrnce a přiveďte k varu. Jakmile voda začne vařit, snižte teplotu a nechte ji lehce probublávat, aby se teplota pohybovala okolo 80 stupňů Celsia.
  • Otevřete kapsli s extraktem chagy Šumavská houbička a vysypte prášek do hrnce. Kapsle Šumavská houbička obsahují koncentrovaný extrakt, takže jedna kapsle dostačující pro toto množství vody.
  • Přidejte med dle své chuti. Med čaj z čagy osladí, ale také mu dodá další zdravotní účinky. Pokud chcete, můžete také přidat plátek citronu pro osvěžující chuť, špetku skořice nebo zázvor pro zahřátí organismu.
  • Čaj z chagy pijte teplý nebo si jej dejte vychladit do lednice a poté s podávejte s mátou a ledem jako ledový čaj z chagy.

Poznámka:

Příprava čaje z extraktu chagy Šumavská houbička v kapslích je rychlá a jednoduchá, což umožňuje snadno začlenit tuto mocnou houbu do vaší každodenní rutiny stejně tak, jako to dělám já. 
Chaga kapsle koupíte na www.sumavskahoubicka.cz
Chod: čaj, houbový čaj, houbový nápoj
Kuchyně: česká
Klíčová slova: čaga sibiřská, čaj z chagy, chaga, chaga kapsle, chaga šumavská houbička

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Recipe Rating
Close
Všechna práva vyhrazena © Copyright 2024.
Close